Home » Uncategorized » Вітання до Дня Св. Миколая від директора коледжу

Контакти

Волинська область смт. Любешів, вул. Брестська, 7, 44200.
Електронна пошта:
ltklntu@ukr.net, ltkldtu@gmail.com.
Телефон/факс:
Директор - (03362)21680,
Навчальна частина - (03362)30079,
Бухгалтерія – (03362)30080, Гуртожиток – (03362)21685. Коледж на карті Google:

Вітання до Дня Св. Миколая від директора коледжу

Шановна освітянська родино ВСП «Любешіський ТФК Луцького НТУ»!Прийміть щирі вітання з Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят. На нього чекає не тільки малеча, а й дорослі, адже, окрім подарунків, він приносить у кожну оселю надію, радість та любов. Цього дня кожен із нас може відчути себе чудотворцем, проявивши милосердя, співчуття, запропонувавши свою допомогу. Поділімось сьогодні своєю добротою й розумінням з тими, хто потребує нашої підтримки, допоможімо їм відчути радість свята.

Шановні педагоги! У цей особливий день бажаю вам примножувати і дарувати душевне тепло, берегти його від життєвого холоду, плекати в серцях ваших вихованців найкращі людські чесноти. І нехай Святий Миколай благословить вас на добрі справи заради майбутнього.Дорогі учні, студенти! Нехай чудо Святого Миколая не оминає ваші домівки і наповнить їх особливою радістю. Бажаю кожному з вас успіхів у навчанні та творчості. Зростайте здоровими, успішними, щасливими на благо нашій Україні!

З повагою, директор коледжу Анатолій Хомич.

Двері в хату відкривай, йде до ВАС сам Миколай. Він несе свої вітання,  радість, свято, побажання! З днем Святого Миколая – Особлива

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *