Home » Uncategorized » День відкритих дверей – 2023

Контакти

Волинська область смт. Любешів, вул. Брестська, 7, 44200.
Електронна пошта:
ltklntu@ukr.net, ltkldtu@gmail.com.
Телефон/факс:
Директор - (03362)21680,
Навчальна частина - (03362)30079,
Бухгалтерія – (03362)30080, Гуртожиток – (03362)21685. Коледж на карті Google:

День відкритих дверей – 2023

Більше дізнатися про освіту в ВСП “Любешівський ТФК ЛНТУ”, спеціальності і професії за якими можна здобути освіту в коледжі та актуальну інформацію про правила прийому мали змогу школярі під час Дня відкритих дверей, який відбувся у п’ятницю, 24 березня.

На початку зустрічі директор коледжу – Анатолій Хомич наголосив: «Нам приємно презентувати наші здобутки, матеріально-технічну базу, наших здобувачів освіти і педагогів. Хочу також зазначити про потужні аргументи на користь нашого коледжу. По-перше, можливість очного навчання. По-друге, наш коледж динамічно розвивається, і можна обрати для себе професію чи спеціальність.

Заступник директора з НР, Тетяна Герасимик-Чернова, ознайомила з професіями та спеціальностями, які можна здобути в коледжі, про особливості навчання та розвитку здобувачів освіти в коледжі.

Відповідальний секретар Приймальної комісії коледжу Оксана Невірець, розповіла про особливості вступу до коледжу у 2023 році, предмети, які будуть складатися, терміни вступної кампанії та можливості щодо подачі документів на різні спеціальності та професії.

Далі присутні переглянули майстер-класи, які підготували ЦК механізаторського, будівельного профілю, харчових виробництв, природничо-математичних дисциплін.

Цікавими та творчими були представлені цикловими комісіями презентації, роботи, проєкти виконані здобувачами освіти та педагогами. На Дні відкритих дверей майбутні абітурієнти та присутні мали змогу оглянути матеріально-технічну базу, поставити питання до педагонів і керівництва коледжу та отримати вичерпні відповіді. Ми з вами маємо зробити все можливе, що в наших силах, щоб відбудувати нашу державу після перемоги.


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *