Home » Для осіб з інвалідністю

Контакти

Волинська область смт. Любешів, вул. Брестська, 7, 44200.
Електронна пошта:
ltklntu@ukr.net, ltkldtu@gmail.com.
Телефон/факс:
Директор - (03362)21680,
Навчальна частина - (03362)30079,
Бухгалтерія – (03362)30080, Гуртожиток – (03362)21685. Коледж на карті Google:

Для осіб з інвалідністю

Забезпечення доступності навчальних приміщень для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

Технічний звіт про відповідність державним будівельним нормам, правилам та стандартам щодо доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення громадсько-побутового корпусу на вул. Брестській, 7 в смт. Любешів

Технічний звіт про відповідність державним будівельним нормам, правилам та стандартам щодо доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення гуртожитку на вул. Брестській, 5 в смт. Любешів

Відповідно до Конституції України та в порядку, встановленому законами України та іншими нормативно-правовими актами щодо безперешкодного доступу до приміщень осіб з обмеженими фізичними можливостями, громадян похилого віку, інших маломобільних груп населення керівництвом ВСП «Любешівський ТФК Луцького НТУ» розроблено і реалізовано комплекс заходів щодо вирішення питання розміщення у приміщеннях коледжу маломобільних груп населення. Зокрема безперешкодний доступ до будівлі навчальних класів (груп) та іншої інфраструктури відповідно до державних норм, правил і стандартів,  що документально підтверджено експертом Л.Є. Радивоніком з питань технічного обстеження будівель та споруд (КП «ВОЛИНЬПРОЕКТ» Волинської обласної ради, замовлення: 59-1 / 2020, 59-2 / 2020).

Вхід до приміщення обладнаний з урахуванням державних будівельних норм стаціонарними пандусами, а також табличками з відповідною інформацією про пандус, напрямок руху для маломобільних груп населення, розташованими на прийнятній для маломобільних груп населення висоті (у т.ч. для інваліда на візку). У разі присутності на навчанні маломобільних груп населення навчання здійснюється в аудиторії на першому поверсі коледжу. З цією метою аудиторія на першому поверсі будівлі коледжу адаптована до потреб осіб з інвалідністю, а також розташовані медичний пункт, їдальня, бібліотека та кімната санітарного призначення, доступ до яких не має механічних перешкод (сходинок, порогів, тощо). Коледжом забезпечується своєчасне отримання маломобільних груп населення повноцінної і якісної інформації, яка дозволяє орієнтуватися в просторі, використовувати обладнання, отримувати послуги, брати участь у освітньому процесі. Прийом громадян також забезпечується на першому поверсі. Маломобільні групи населення обслуговуються поза чергою.       

(Пандус  у головний корпус коледжу за адресою смт.Любешів, вул. Брестська 7)

Вхід до коледжу відбувається через громадсько-побутовий корпус. З нього по переходах можна потрапити до навчального та учбово-виробничих корпусів.

(Фото пандуса у гуртожиток та навчальні приміщення за адресою смт.Любешів, вул. Брестська 5.)