Home » Uncategorized » З днем студента!

Контакти

Волинська область смт. Любешів, вул. Брестська, 7, 44200.
Електронна пошта:
ltklntu@ukr.net, ltkldtu@gmail.com.
Телефон/факс:
Директор - (03362)21680,
Навчальна частина - (03362)30079,
Бухгалтерія – (03362)30080, Гуртожиток – (03362)21685. Коледж на карті Google:

З днем студента!

Вітання директора коледжу з Міжнародним днем студента.

Щиро вітаю студентство Відокремленого структурного підрозділу “Любешівський технічний фаховий коледж Луцького НТУ” з Міжнародним Днем студента.

Студентське життя – це незабутній період розвитку особистості. Саме в студентські роки формуються громадянська і життєва позиції людини.

Студентам завжди притаманні такі важливі риси як волелюбність, самовідданість, прогресивний погляд на оточуючий світ, оптимізм та прагнення долучитися до розвитку своєї країни.

Майбутнє України залежитиме від Вас, шановні студенти. Ви будете командою, що прийде на зміну старшому поколінню і працюватиме задля соціально-економічного, наукового, духовного, культурного та міжнародного зростання нашої держави.

Щиро й сердечно вітаю Вас, молодих, енергійних, сповнених свіжих мрій і надій, з Міжнародним Днем студента – святом, що для кожного з Вас є щасливою сходинкою до вершин знань й самоствердження!Бажаю Вам здоров’я, успіхів у навчанні, цікавого професійного та життєвого шляху, здійснення усіх заповітних мрій.

Будьте вірними синами і доньками своєї Вітчизни, чесними перед собою і людьми. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу.Зі святом Вас, з Днем студента!

З повагою директор коледжу, Анатолій ХОМИЧ


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *