Home » Uncategorized » Коледж – учасник Всеукраїнського проєкту

Контакти

Волинська область смт. Любешів, вул. Брестська, 7, 44200.
Електронна пошта:
ltklntu@ukr.net, ltkldtu@gmail.com.
Телефон/факс:
Директор - (03362)21680,
Навчальна частина - (03362)30079,
Бухгалтерія – (03362)30080, Гуртожиток – (03362)21685. Коледж на карті Google:

Коледж – учасник Всеукраїнського проєкту

ВСП «Любешівський ТФК ЛНТУ» став учасником Всеукраїнський проєкту «Будуємо майбутнє разом».  Координатором проєкту від навчального закладу є Тетяна ГЕРАСИМИК-ЧЕРНОВА, викладач-методист ЦК будівельних дисциплін.

Відокремлений структурний підрозділ «Любешівський технічний фаховий коледж Луцького НТУ» та Computer Logic Group розпочали свою співпрацю у 2022-2023 навчальному році, зокрема, при підготовці фахівців у галузі знань «Архітектура та будівництво» за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія.

Мета проекту: забезпечити конкурентоспроможність студентів на ринку праці і підвищити їх цінність для роботодавців України.

Проєкт «Будуємо майбутнє разом» розширює межі можливого і відкриває студентам та викладачам нові перспективи у підвищенні якості освітнього процесу.

Для студентів це можливість отримати освіту із застосуванням сучасного програмного забезпечення:

Можливість використовувати сучасні кошторисні програми та інформаційні бібліотеки компанії Computer Logic Group у курсових і дипломних проєктах.

Знижку 50% на проходження будь-якого курсу кошторисної справи в Навчальному центрі Computer Logic Group. Практичні навички зі складання та перевірки кошторисної документації. Безкоштовну участь у навчальних вебінарах компанії Computer Logic Group. Придбання учасником проєкту «Будуємо майбутнє разом» конкурентоспроможних переваг для побудови свого майбутнього!

Для викладачів – це безкоштовне щорічне підвищення кваліфікації викладацького складу на базі Навчального центру кошторисної справи; спілкування та консультації на форумі кошторисників: обмін досвідом, вивчення практичних прикладів з питань ціноутворення, кошторисної справи та нормативного регулювання; безкоштовна участь у навчальних вебінарах компанії Computer Logic Group та сертифікат Учасника вебінару; надання цілодобового доступу до бібліотеки нормативних документів БУДСТАНДАРТ Online; безкоштовні консультації по роботі в програмах, з питань ціноутворення, нормативного регулювання; підвищення зацікавленості студентів у вивченні лекційного матеріалу за рахунок використання у навчальному процесі сучасного програмного забезпечення.

Для коледжу – оснащення навчальної аудиторії ліцензійним програмним забезпеченням та впровадження його у навчальний процес. У проєкті представлені такі програмні комплекси:

Також, можливість отримати персональну Ліцензійну картку, яка підтверджує використання навчальним закладом ліцензійних програм для розрахунку кошторисної документації та персональну Ліцензійну картку, яка підтверджує офіційне використання навчальним закладом Інформаційної Довідкової Системи «БУДСТАНДАРТ» та Web-сервісу БУДСТАНДАРТ Online


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *