Home » Uncategorized » На екскурсії у Terassa_KafeRestoran

Контакти

Волинська область смт. Любешів, вул. Брестська, 7, 44200.
Електронна пошта:
ltklntu@ukr.net, ltkldtu@gmail.com.
Телефон/факс:
Директор - (03362)21680,
Навчальна частина - (03362)30079,
Бухгалтерія – (03362)30080, Гуртожиток – (03362)21685. Коледж на карті Google:

На екскурсії у Terassa_KafeRestoran

 2️⃣4️⃣ грудня 2019 року, для студентів Любешівського технічного коледжу ЛНТУ за професією “Кухар-кондитер” фахівцями Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості була організована екскурсія у #Terassa_KafeRestoran.
Мета екскурсії – ознайомлення зі специфікою роботи закладу, потребами у спеціалістах, проведення майстер-класу з випікання піци та приготування фірмових страв.
Захід відбувся в рамках дії Центру Кар’єри.
Кожен учасник майстер-класу під керівництвом професійного шеф-кухаря зміг самостійно приготувати свою піцу та красиво її оформити. Окрім того, шеф-кухар поділився секретами вибору якісних продуктів, правильної обробки та їх поєднання.

 

Технологічні процеси, які проходили в ході майстер-класу, пробуджували у студентів бажання стати майстром піцайоло, технологом харчового виробництва, декоратором готової продукції (піци) або кухарем ресторану. Незважаючи на те, що приготування піци йшло за визначеним графіком та за одним рецептом, студенти змогли проявити своє креативне мислення.
Спілкуючись у процесі здійснення своїх перших кулінарних кроків, студенти отримали заряд позитивних емоцій.
 

 Особлива подяка власникам кафе-ресторану, які підтримували доброзичливу, веселу атмосферу заходу, і провели його на великому професійному рівні.


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *