Home » Педагогічний склад

Контакти

Волинська область смт. Любешів, вул. Брестська, 7, 44200.
Електронна пошта:
ltklntu@ukr.net, ltkldtu@gmail.com.
Телефон/факс:
Директор - (03362)21680,
Навчальна частина - (03362)30079,
Бухгалтерія – (03362)30080, Гуртожиток – (03362)21685. Коледж на карті Google:

Педагогічний склад

№ з/п Посада ПІБ Педагогічне звання Кваліфікаційна категорія за посадою
1 Викладач Пігулко Жанна Максимівна 13 тарифний розряд, спеціаліст ІІ категорії
2 Викладач Хомич Анатолій Васильович Старший викладач, викладач-методист Кандидат технічних наук, спеціаліст вищої категорії
3 Викладач Корх Альона Сергіївна Спеціаліст І категорії
4 Викладач Хитра Ірина Олександрівна Спеціаліст
5 Викладач Кузьмич Тамара Петрівна Старший викладач Спеціаліст вищої категорії
6 Викладач Кудриницька Любов Іванівна Спеціаліст вищої категорії
7 Викладач Літвинчук Надія Петрівна Старший викладач Спеціаліст вищої категорії
8 Викладач Нестерук Василь Михайлович Спеціаліст вищої категорії
9 Викладач Бартошик Ігор Сергійович Спеціаліст другої категорії
10 Викладач Ольховик Зайтуна Сагітовна Спеціаліст першої категорії
11 Викладач Лотоцький Семен Антонович Спеціаліст першої категорії
12 Викладач Струк Жанна Олександрівна Спеціаліст
13 Викладач загальноосвітні предметів Кравчик Любов Матвіївна Старший викладач Спеціаліст вищої категорії
14 Викладач загальноосвітніх предметів Хомич Богдан Григорович Спеціаліст ІІ категорії
15 Викладач загальноосвітніх предметів Смокович Олеся Петрівна Спеціаліст ІІ категорії
16 Викладач загальноосвітніх предметів Фесик Олеся Володимирівна Спеціаліст ІІ категорії
17 Викладач загальноосвітніх предметів Бущук Віра Яківна Старший викладач Спеціаліст вищої категорії
18 Викладач загальноосвітніх предметів Чорноус Ніна Микитівна Старший викладач Спеціаліст вищої категорії
19 Викладач загальноосвітніх предметів Баховська Марія Василівна Старший викладач Спеціаліст вищої категорії
20 Викладач загальноосвітніх предметів Степанькова Галина Іванівна Спеціаліст вищої категорії
21 Викладач загальноосвітніх предметів Пилипчук Раїса Іванівна Старший викладач Спеціаліст вищої категорії
22 Викладач загальноосвітніх предметів Мацерук Світлана Сергіївна Спеціаліст вищої категорії
23 Викладач загальноосвітніх предметів Домальчук Сергій Васильович Спеціаліст вищої категорії
24 Викладач загальноосвітніх предметів Хомич Ніна Луківна Старший викладач Спеціаліст вищої категорії
25 Викладач загальноосвітніх предметів Любежаніна Іванна Василівна Спеціаліст вищої категорії
26 Викладач загальноосвітніх предметів Євстратьєв Володимир Федорович Старший викладач Спеціаліст вищої категорії
27 Викладач загальноосвітніх предметів Невірець Оксана Володимирівна Спеціаліст І категорії
28 Викладач загальноосвітніх предметів Смоляк Ганна Василівна Спеціаліст І категорії
29  Викладач загальноосвітніх предметів Остимчук Аліна Вікторівна Спеціаліст І категорії
30 Викладач загальноосвітніх предметів Люсік Вадим Олександрович Спеціаліст І категорії
31 Викладач загальноосвітніх предметів Менделюк Тетяна Михайлівна Спеціаліст І категорії
32 Викладач загальноосвітніх предметів Деміх Інна Леонідівна Спеціаліст
33 Викладач спецдисциплін Хоружа Тетяна Іванівна Спеціаліст ІІ категорії
34 Викладач спецдисциплін Михалик Лариса Василівна Спеціаліст
35 Викладач спецдисциплін Лащ Анна Сергіївна Спеціаліст
36 Викладач спецдисциплін Гунчик Роман Володимирович Спеціаліст ІІ категорії
37 Викладач спецдисциплін Кравченко Тетяна Феодосіївна Старший викладач Спеціаліст вищої категорії
38 Викладач спецдисциплін Матюк Людмила Василівна Спеціаліст вищої категорії
39 Викладач спецдисциплін Герасимик-Чернова Тетяна Павлівна Викладач-методист Спеціаліст вищої категорії
40 Викладач спецдисциплін Кух Іван Павлович Старший викладач Спеціаліст вищої категорії
41 Викладач спецдисциплін Данилік Світлана Михайлівна Старший викладач Спеціаліст вищої категорії
42 Викладач спецдисциплін Колядюк Віктор Миколайович Спеціаліст вищої категорії
43 Викладач спецдисциплін Оласюк Ярослав Віталійович Спеціаліст вищої категорії
44 Викладач спецдисциплін Корець Лідія Іванівна Старший викладач, кандидат технічних наук Спеціаліст вищої категорії
45 Викладач спецдисциплін Шмаль Оксана Федорівна Спеціаліст ІІ категорії
46 Викладач спецдисциплін Мінєєва Тетяна Леонідівна Спеціаліст ІІ категорії
47 Викладач спецдисциплін Мельник Роман Миколайович Спеціаліст І категорії
48 Викладач спецдисциплін Хвесик Віктор Олександрович Спеціаліст І категорії
49 Викладач спецдисциплін Хомич Юлія Анатоліївна Спеціаліст І категорії
50 Викладач спецдисциплін Остапук Неля Григорівна Спеціаліст ІІ категорії
51 Викладач спецдисциплін Масюк Василь Петрович Спеціаліст ІІ категорії
52 Викладач спецдисциплін Деміх Іван Васильович Спеціаліст І категорії
53 Викладач спецдисциплін Бусько Ольга Андріївна Спеціаліст ІІ категорії
54 Викладач спецдисциплін Рябіїк Андрій Михайлович Спеціаліст І категорії
55 Викладач спецдисциплін Пігулко Наталія Захарівна Спеціаліст І категорії
56 Викладач спецдисциплін Оласюк Валентина Сергіївна Спеціаліст І категорії
57 Викладач спецдисциплін Токарчук Микола Васильович Спеціаліст ІІ категорії
58 Викладач Коренчук Тамара Юхимівна Старший викладач Спеціаліст вищої категорії
59 Викладач Кух Олег Іванович Спеціаліст
60 Викладач Люсік Вадим Олександрович Спеціаліст І категорії
61 Майстер виробничого навчання Муха Наталія Василівна 13 тарифний розряд
62 Майстер виробничого навчання Клямар Наталія Петрівна 11 тарифний розряд
63 Майстер виробничого навчання Клявзунік Василь Анатолійович 13 тарифний розряд
64 Майстер виробничого навчання Андрусік Василь Миколайович 13 тарифний розряд
65 Майстер виробничого навчання Гладь Ольга Петрівна 12 тарифний розряд
66 Майстер виробничого навчання Токарчук Наталія Павлівна 11 тарифний розряд
67 Майстер виробничого навчання Черевко Інна Вікторівна 13 тарифний розряд
68 Майстер виробничого навчання Пігулко Жанна Максимівна 13 тарифний розряд
69 Майстер виробничого навчання Левковець Світлана Іванівна 13 тарифний розряд
70 Майстер виробничого навчання Карпік Анатолій Іванович Майстер виробничого навчання ІІ категорії 14 тарифний розряд
71 Майстер виробничого навчання Кудриницький Григорій Васильович 13 тарифний розряд
72 Майстер виробничого навчання Бурдак Надія Василівна 13 тарифний розряд
73 Майстер виробничого навчання Блеянюк Олена Олексіївна Майстер виробничого навчання ІІ категорії 14 тарифний розряд
74 Майстер виробничого навчання Кух Богдан Іванович 13 тарифний розряд
75 Майстер виробничого навчання Матюк Наталія Леонідівна 13 тарифний розряд
76 Майстер виробничого навчання Хрупчик Євгенія Зінов`ївна Майстер виробничого навчання ІІ категорії 14 тарифний розряд
77 Майстер виробничого навчання Кух Світлана Миколаївна 13 тарифний розряд
78 Майстер виробничого навчання Арендарчук Світлана Миколаївна 13 тарифний розряд
79 Майстер виробничого навчання Абрамович Василь Васильович 13 тарифний розряд
80 Майстер виробничого навчання Єлізарова Ніна Федорівна 11 тарифний розряд
81 Майстер виробничого навчання Шеметюк Юлія Вікторівна 11 тарифний розряд
82 Майстер виробничого навчання Божко Віктор Вікторович 12 тарифний розряд
83 Майстер виробничого навчання Клявзунік Сергій Анатолійович 11 тарифний розряд
84 Майстер виробничого навчання Русило Роман Володимирович 11 тарифний розряд
85 Майстер виробничого навчання Хомич Тамара Миколаївна 11 тарифний розряд

пед.склад