Home » Uncategorized » Професійний розвиток викладачів природничих предметів: досвід та орієнтири зростання

Контакти

Волинська область смт. Любешів, вул. Брестська, 7, 44200.
Електронна пошта:
ltklntu@ukr.net, ltkldtu@gmail.com.
Телефон/факс:
Директор - (03362)21680,
Навчальна частина - (03362)30079,
Бухгалтерія – (03362)30080, Гуртожиток – (03362)21685. Коледж на карті Google:

Професійний розвиток викладачів природничих предметів: досвід та орієнтири зростання

Таку тему носило, проведене 11 квітня 2023 року в онлайн-режимі засідання обласної секції викладачів ЗП(ПТ)О природничих предметів. Учасницею засідання стала Віра Бущук, викладач коледжу.

Важливою складовою освітнього процесу є професійне спрямування викладання предметів, адже такий підхід поглиблює та розширює знання здобувачів освіти з професій та предметів, розуміння багатьох процесів, сприяє формуванню наукового світогляду в цілому. Практичним досвідом роботи з використання міжпредметних зв’язків на уроках географії, хімії та біології поділились викладачі Фаїна Гупало, ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури», Наталія Близнюк (Колківський центр ПО) та Лариса Ковбасюк (ПТУ №27 м. Берестечко).

Покращенню цифрових компетентностей педпрацівників ЗП(ПТ)О сприяв майстер-клас від Руслани Лащ, методиста НМЦ ПТО, на тему «Використання сервісу Canva для створення навчальних матеріалів для уроків з природничих предметів» та відеопрезентація «Canva», яку презентувала Світлана Романова, викладач біології і екології ДНЗ «Ковельський центр ПТО».

Крім того, учасники секції підвели підсумки роботи та обговорили тематику засідань на наступний навчальний рік.


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *