Home » Uncategorized » Профконсультаційний семінар «Створення відеорезюме»

Контакти

Волинська область смт. Любешів, вул. Брестська, 7, 44200.
Електронна пошта:
ltklntu@ukr.net, ltkldtu@gmail.com.
Телефон/факс:
Директор - (03362)21680,
Навчальна частина - (03362)30079,
Бухгалтерія – (03362)30080, Гуртожиток – (03362)21685. Коледж на карті Google:

Профконсультаційний семінар «Створення відеорезюме»

На базі Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості в рамках діяльності Центру кар’єри Любешівського технічного коледжу ЛНТУ відбувся профконсультаційний семінар👩‍🏫 на тему «Створення відеорезюме👩‍💻».
📌Метою проведеного заходу було обговорення загальних питань пошуку роботи, основні відеорезюме та правильне планування майбутньої професійної кар’єри.

📍В умовах сьогодення, постійного зростання📈 темпів розвитку технологій, змінюються і вимоги до шукачів роботи. На сьогоднішній день велику популярність набирають онлайн – співбесіди та відеорезюме.
В ході проведення заходу провідний фахівець з профорієнтації Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості особливу увагу присутніх зосередила на перевагах нової форми самопрезентації: можливості пошуку віддаленої роботи, погляду на себе так би мовити «з боку», одностороння комунікація, вдала самореклама осіб без досвіду роботи тощо.
📌Учасники семінару дізналися про основні правила створення відеорезюме, а саме:
відеорезюме повинно мати конкретну ціль;
відеорезюме повинно бути коротким і змістовним;
відеорезюме повинно викликати інтерес;
відеорезюме повинно бути креативним;
відеорезюме не можна зчитувати.
Підсумовуючи, визначили, що відеорезюме – це можливість виділити себе серед великої кількості випускників👩‍🎓👨‍🎓 та шукачів🧐🧐🧐 роботи. Тож треба використовувати ці можливості – адже майбутнє в пошуку роботи за інноваціями та індивідуальністю!


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *