Home » Робочі програми дистанційного навчання

Контакти

Волинська область смт. Любешів, вул. Брестська, 7, 44200.
Електронна пошта:
ltklntu@ukr.net, ltkldtu@gmail.com.
Телефон/факс:
Директор - (03362)21680,
Навчальна частина - (03362)30079,
Бухгалтерія – (03362)30080, Гуртожиток – (03362)21685. Коледж на карті Google:

Робочі програми дистанційного навчання

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни: “Взаємозамінність, стандартизація і технічні вимірювання” (група 25-М 26.03.20-03.04.20)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни: “Матеріалознавство і ТКМ” (група 24-ТЕХ, 26.03.20-03.0420)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни “Опір матеріалів” (22-ТБ, 30.03.20-03.04.20)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни “Технологія малярних робіт” (група 10. 26.03.20-03.04.20)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни “Технологія приготування кондитерських виробів” (кухар-кондитер, ІІІ курс, 30.03.20-03.04.20)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни “Взаємозамінність, стандартизація і технічні вимірювання” (група 23-ТМ, 26.03.20-03.04.20)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни “Взаємозамінність, стандартизація і технічні вимірювання” (група 24-ТЕХ, 26.03.20-03.04.20)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни “Фізична культура” (групи: 10, 14, 16, 26, 12-ТБ, 13-ТМ, 31-БО, 26.03.20-03.04.20).Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни “Контроль і ревізія” (група 31-БО, 13.03.20-03.04.20)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни:”Інформаційні технології” (група 19-К, 06.04.20-10.04.20)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни:”Комп’ютерна графіка та ОСАП” (група 34-ТЕХ, 06.04.20-10.04.20)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни:”Основи комп’ютерних технологій”(група 24-ТЕХ, 06.04.20-10.04.20)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни: “Інформатика і КТ” (група 21-БО)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни: “Комп’ютерна графіка” (група 35-М)

Тематичний план теоретичних занять для студентів ІІ курсу по підготовці до ЗНО з географії

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни: “Інформаційні технології” (група 36, 06.04.2020-24.04.2020)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни: “Комп’ютерна графіка та ОСАП” (група 34-ТЕХ, 13.04.2020-24.04.2020)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни: “Інформаційні технології” (група 19-К, 13.04.2020-24.04.2020)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни: “Основи комп’ютерних технологій” (група 24-ТЕХ, 13.04.2020-24.04.2020)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни “Матеріалознавство)” за професією “Муляр” 2-3 розряду (група 11, 06.04.20-24.04.20)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни “Іноземна мова (німецька)” (група 14 Тракторист-машиніст кат. А, А1, В, водій, 06.04.2020-24.04.2020)

Робоча програма дистанційного навчання з предмета “Охорона праці та навколишнього середовища” (група 20, 30.03.2020-03.04.2020)

Поурочно-тематичний план дистанційного навчання з дисципліни “Технології штукатурних робіт” (група 21)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни “Українська література” (група 21, 06.04.2020-24.04.2020)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни “Іноземна мова (англійська)” (група 26, 06.04.2020-24.04.2020)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни “Іноземна мова (німецька)” (група 26, 06.04.2020-24.04.2020)

Робоча програма дистанційного навчання з предмета “Технологія приготування їжі з основами товарознавства” (група 26, 06.04.2020-24.04.2020)

Поурочно-тематичний план дистанційного навчання з предмету “Технологія малярних робіт” (група 31,  06.04.20-24.04.20)

Поурочно-тематичний план дистанційного навчання з предмета “Матеріалознавство” (група 21, 06.04.20-24.04.20)

Поурочно-тематичний план дистанційного навчання з дисципліни “Матеріалознавство” (група 10, 04.04.20-24.04.20)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни “Українська мова” (група 11, 06.04.2020-24.04.2020)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни “Іноземна мова (англійська)” (група 11, 06.04.2020-24.04.2020)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни “Іноземна мова (німецька)” (група 11, 06.04.2020-24.04.2020)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни “Технології” (група 11, 06.04.2020-24.04.2020)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни “Українська література” (група 11, 06.04.2020-24.04.2020)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни “Іноземна мова (німецька)” (група 14, 06.04.2020-24.04.2020)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни “Українська мова” (група 16, 06.04.2020-24.04.2020)

Робоча програма дистанційного навчання з предмета “Гігієна та санітарія” (група 16, 06.04.20-24.04.20)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни “Іноземна мова (німецька)” (група 16, 06.04.2020-24.04.2020)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни “Технології” (група 16, 06.04.2020-24.04.2020)

Робоча програма дистанційного навчання з предмета “Технологія приготування їжі з основами товарознавства” (група 16, 06.04.2020-24.04.2020)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни “Іноземна мова (німецька)” (група 16, 06.04.2020-24.04.2020)

Робоча програма дистанційного навчання з предмета “Технологія приготування їжі з основами товарознавства” (група 19К, 06.04.2020-24.04.2020)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни “Фізичне виховання” (група 23-ТМ, 06.04.2020 по 24.04.2020)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни “Фізична культура” (група 26, 06.04.2020 по 24.04.2020)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни “Фізична культура” (група 22-ТБ, 06.04.2020 по 24.04.2020)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни “Основи зварювального виробництва” (34-ТЕХ група, 13.04.2020 по 24.04.2020)

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни “Автоматизація виробництва” (34-ТЕХ група, 13.04.2020 по 24.04.2020)

Робоча програма за дистанційною формою навчання з предмета “Правила дорожнього руху” (34 група, 06.04.2020 по 24.04.2020)

Робоча програма за дистанційною формою навчання з предмета “Правила дорожнього руху” (20 група, 06.04.2020 по 10.04.2020)

Робоча програма за дистанційною формою навчання з предмета “Основи безпеки руху та перша мед. допомога при ДТП” (20 група, 06.04.2020 по 10.04.2020)

Робоча програма за дистанційною формою навчання з дисципліни “Процеси і апарати галузі” (34-ТЕХ група, 06.04.2020 по 24.04.2020)

Робоча програма за дистанційною формою навчання з дисципліни “Українська мова” (11БО, 12ТД, 13ТМ, 21БО, 22ТБ група, 06.04.2020 по 24.04.2020)

Робоча програма за дистанційною формою навчання з дисципліни “Психологія” (42ТБ група, 13.03.2020 по 03.04.2020)

Робоча програма за дистанційною формою навчання з предмета “Охорона праці та навколишнього середовища” (20 група, 30.03.2020 по 03.04.2020)

Робоча програма за дистанційною формою навчання з дисципліни “Автоматизація виробництва” (34-ТЕХ група, 13.04.2020 по 24.04.2020)

Робоча програма за дистанційною формою навчання з дисципліни “Українська мова” (23-ТМ група, 06.04.2020 по 24.04.2020)

Робоча програма за дистанційною формою навчання з дисципліни “Українська мова (факультатив)” (23-ТМ група, 06.04.2020 по 24.04.2020)

Робоча програма за дистанційною формою навчання з предмета “ПДР” (33-ТМ група, 06.04.2020 по 24.04.2020)

Робоча програма за дистанційною формою навчання з дисципліни “Устаткування підприємств харчування” (кухар 3 розряду, І курс)

Робоча програма за дистанційною формою навчання з дисципліни “ОТОБВ” (32-ТБ група)

Робоча програма за дистанційною формою навчання з дисципліни “ТЕА” (35-М група, 06.04.2020 по 24.04.2020)

Планування теоретичного курсу за дистанційною формою навчання з дисципліни “Організація будівельного виробництва” (42-ТБ група)

Робоча програма за дистанційною формою навчання з дисципліни “Матеріалознавство” (22-ТБ група)

Робоча програма за дистанційною формою навчання з дисципліни “Основи промислової санітарії” (34-ТЕХ група, 06.04.2020 по 24.04.2020)

Робоча програма за дистанційною формою навчання з дисципліни “Українська література” (21-БО, 22-ТБ група, 06.04.2020 по 24.04.2020)

Робоча програма за дистанційною формою навчання з дисципліни “Основи правознавства” (22-ТБ група, 06.04.2020 по 24.04.2020)

Робоча програма за дистанційною формою навчання з дисципліни “Українська мова (факультатив)” (11БО, 12ТД, 13ТМ, 21БО, 22ТБ групи, 06.04.2020 по 24.04.2020)

Робоча програма за дистанційною формою навчання з предмета “Охорона праці та навколишнього середовища” (20 група, 06.04.2020 по 24.04.2020)

Робоча програма за дистанційною формою навчання з предмета “ТЕА” (35-М група, 06.04.2020 по 24.04.2020)

Робоча програма за дистанційною формою навчання з дисципліни “Ремонт, монтаж, наладка обладнання” (44-ТЕХ група, з 30.03.2020)

Робоча програма за дистанційною формою навчання з дисципліни “Іноземна мова (німецька) за професійним спрямуванням” (21-БО, 22-ТБ, 23-ТМ групи, 06.04.2020 по 24.04.2020)

Робоча програма за дистанційною формою навчання з дисципліни “КАБДР” (33-ТМ група, 06.04.2020 по 24.04.2020)

Робоча програма за дистанційною формою навчання з дисципліни “Економіка підприємства” (21-БО група, 06.04.2020 по 24.04.2020)

Робоча програма за дистанційною формою навчання з предмета “ПБДР” (35-М група, 06.04.2020 по 24.04.2020)

Робоча програма за дистанційною формою навчання з предмета “Автомобільні двигуни” (25-М група, 06.04.2020 по 24.04.2020)

Планування дистанційних занять викладача вищої математики Кулика Віктора Сергійовича на період з 06.04.2020 по 24.04.2020, групи 25-М, 33-ТМ

Програма дистанційного навчання з фізики та астрономії для студентів І курсу з 06.04.2020 по 24.04.2020, групи 11-БО-12-ТД-13-ТМ (викладач Куринчук К.М.)

Планування дистанційних занять викладача Люсіка В.О. з фізики та астрономії на період з 06.04.2020 по 24.04.2020, групи 21-БО, 22-ТБ

Планування дистанційних занять викладача Чорноус Н.М, з хімії на період з 06.04.2020 по 24.04.2020, групи 22-ТБ, 11-БО, 12-ТД, 13-ТМ

Планування дистанційних занять викладачем Баховською М.В, з математики на період з 06.04.2020 по 24.04.2020, групи 11-БО, 12-ТД, 13-ТМ, 21-БО, 22-ТД, 23-ТМ, 24-ТЕХ

Планування дистанційних занять викладача Бущук В.Я., з географії на період з 06.04.2020 по 24.04.2020, групи 21

Планування дистанційних занять викладача Бущук В.Я., з географії на період з 06.04.2020 по 24.04.2020 для студентів І курсу

Планування дистанційних занять викладача Кулик В.С., з вищої математики на період з 06.04.2020 по 24.04.2020 для студентів ІІ курсу

Планування дистанційних занять викладача Чорноус Н.М.., з  хімії на період з 06.04.2020 по 24.04.2020 

Робоча програма дистанційного навчання з дисципліни “Інформаційні технології” (19-К, 27.04.20-09.05.20)