Home » Склад ЦМК дисциплін будівельного спрямування

Контакти

Волинська область смт. Любешів, вул. Брестська, 7, 44200.
Електронна пошта:
ltklntu@ukr.net, ltkldtu@gmail.com.
Телефон/факс:
Директор - (03362)21680,
Навчальна частина - (03362)30079,
Бухгалтерія – (03362)30080, Гуртожиток – (03362)21685. Коледж на карті Google:

Склад ЦМК дисциплін будівельного спрямування

 

№ з/п

Викладач

Категорія

Дисципліни, які викладає

1.

Данилік Світлана Михайлівна

спеціаліст вищої категорії, старший викладач (голова ЦМК)

– Будівельне матеріалознавство (матеріалознавство),

– Інженерна геологія,

– ТОБВ;

– Технологія штукатурних робіт

2.

Кух Іван Павлович

спеціаліст вищої категорії, старший викладач.

Інженерне креслення (будівельне креслення),

– Будівельні конструкції;

3.

Герасимик-Чернова Тетяна Павлівна

спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Технологія штукатурних робіт,

Експлуатація будівель,

Конструкції будівель і споруд їх захист і опорядження,

Опір матеріалів

– Теоретична механіка

4.

Рябіїк Андрій Михайлович

спеціаліст першої  категорії

Інженерна геодезія, керівник геодезичної практики

5.

Пігулко Наталія Захарівна

спеціаліст першої категорії

Основи охорони праці;

Метрологія і стандартизація,

– Основи розрахунку будівельних конструкцій.

6.

Шмаль Оксана Федорівна

спеціаліст другої категорії

Будівельна механіка;

ТОБВ;

– Будівельна техніка

– Технологія опоряджувальних робіт та захист споруд.

7.

Оласюк Валентина Сергіївна

спеціаліст другої категорії

Економіка будівництва,

Ціноутворення в будівництві;

Нормування праці і кошторис

– Санітарно-технічне обладнання будівель.

8.

Мінєєва Тетяна Леонідівна

спеціаліст ІІ категорії

Кольороведення;

Архітектурні деталі та обладнання інтер’єрів;

– Архітектурний, кольоровий та просторовий дизайн,

– Навчальна практика з малюнку.

9.

Масюк Василь Петрович

спеціаліст

БЖД;

Технологія кам’яних робіт;

– Керівництво навчальною та технологічною практикою

Майстри виробничого навчання

  • Кух Світлана Миколаївна;
  • Арендарчук Світлана Миколаївна;
  • Хрупчик Євгенія Зіновївна;
  • Єлізарова Ніна Федорівна;
  • Гладь Ольга Петрівна;
  • Кух Богдан Іванович;
  • Веремейчик Наталія Павлівна.