Home » Uncategorized » Співпраця коледжу із німецькою фірмою Landmaschinen Vertrieb Deuben GmbH

Контакти

Волинська область смт. Любешів, вул. Брестська, 7, 44200.
Електронна пошта:
ltklntu@ukr.net, ltkldtu@gmail.com.
Телефон/факс:
Директор - (03362)21680,
Навчальна частина - (03362)30079,
Бухгалтерія – (03362)30080, Гуртожиток – (03362)21685. Коледж на карті Google:

Співпраця коледжу із німецькою фірмою Landmaschinen Vertrieb Deuben GmbH

З 19 по 22 січня на запрошення Mattihias Linder та за підтримки ТзОВ «ЄВРОТЕХІННОВ – ЕТІ»,  Савчук П.П.- ректор Луцького НТУ з Хомичем А.В. – в.о. директором Любешівського технічного коледжу Луцького НТУ  вивчали досвід роботи провідного німецького підприємства  Landmaschinen Vertrieb Deuben GmbH. В рамках поїздки були проведені ряд цікавих та змістовних зустрічей.

З Wolfgang Vogel – президентом асоціації роботодавців Німеччини  були напрацьовані спільні пропозиції стосовно стажування та практики  студентів університету та коледжу. Відчувається реальна зацікавленість німецьких партнерів у цьому напрямку співпраці.

Також, за участі представників центру зайнятості краю Лейпциг, представника консульства Німеччини та роботодавців знайдено механізм залучення студентів вишу та учнів Любешівського ТК Луцького НТУ до освітньо-практичної підготовки на підприємствах Німеччини. З Гансом-Пітером Шмідтом, керівником Handwerkskammer zu Leipzig напрацювали співпрацю щодо мобільності студентів за участі потенційних роботодавців. З метою аналізу потенційних баз практик  побували на сучасному німецькому інноваційному тваринницькому підприємстві із замкнутим циклом переробки продукції. Відвідали типовий заклад професійної освіти (Leipzig) із застосуванням сучасної бази, новітніх методик та спільного фінансування  держави та роботодавців. З лютого 2018 року Любешівським технічним  коледжем Луцького НТУ планується до  залучення студентів і учнів до проходження практик у ТзОВ «ЄВРОТЕХІННОВ – ЕТІ».

 


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *