Home » Uncategorized » Шановні колеги, здобувачі освіти та батьки! Щиросердно вітаємо Вас з початком освітнього процесу у нашому коледжі.

Контакти

Волинська область смт. Любешів, вул. Брестська, 7, 44200.
Електронна пошта:
ltklntu@ukr.net, ltkldtu@gmail.com.
Телефон/факс:
Директор - (03362)21680,
Навчальна частина - (03362)30079,
Бухгалтерія – (03362)30080, Гуртожиток – (03362)21685. Коледж на карті Google:

Шановні колеги, здобувачі освіти та батьки! Щиросердно вітаємо Вас з початком освітнього процесу у нашому коледжі.

Цей рік є надзвичайно складним для України, оскільки з початком 2022 року настали значні випробування для українського народу. Українська держава, пройшовши значний шлях у розбудові своєї незалежності, зустрілась з величезною перешкодою на цьому шляху – проти України була розвязана повномасштабна війна.

Новий 2022-2023 навчальний рік розпочинається в умовах війни. Наші відважні збройні сили кують перемогу на фронті, дорослі роблять усе для перемоги в тилу, навіть діти шукають способи допомоги армії.

Із року в рік ми підтримуємо добру традицію: на початку навчального року проводимо свято всієї родини коледжу, яке поповнюється новими студентами та учнями – День знань.

Шановні першокурсники! На вас чекає цікаве, багате на різноманітні події студентське життя, тому максимально використайте всі можливості для власного професійного й особистісного розвитку.

Сподіваємося, що, приєднавшись до нашої дружної родини, ви будете поважати й збільшувати славні традиції нашого закладу освіти.

Коледж надає здобувачам освіти усі можливості для одержання якісної освіти, а отже, для конкурентоспроможності в майбутньому й гідного становища в суспільстві. Від наших з Вами знань і професійних якостей залежить майбутнє нашої країни.

Стрімко зростаючий рівень технологій, розвиток наукомістких галузей, інноваційні підходи – все це вимагає безперервного навчання і постійного вдосконалення професійних навичок. В освітньому процесі коледжу використовуються інформаційні технології та проекти, зміцнюється матеріальна база.

Від усього серця бажаємо молодому поколінню захоплюючої подорожі у світ знань, викладачам та майстрам виробничого навчання – оптимізму та здоровя, а батькам – мудрості та терпіння. Нехай цей навчальний рік стане для всіх вас відправною точкою до підкорення нових вершин. І найголовніше – перемоги над російським агресором, дякуємо і віримо нашим Збройним Силам України.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

З повагою, адміністрація коледжу.


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *