Home » Uncategorized » 26 квітня відбулося чергове засідання педагогічної ради коледжу

Контакти

Волинська область смт. Любешів, вул. Брестська, 7, 44200.
Електронна пошта:
ltklntu@ukr.net, ltkldtu@gmail.com.
Телефон/факс:
Директор - (03362)21680,
Навчальна частина - (03362)30079,
Бухгалтерія – (03362)30080, Гуртожиток – (03362)21685. Коледж на карті Google:

26 квітня відбулося чергове засідання педагогічної ради коледжу

Серед питань, які було роглянуто: “Про проведення ДКА. Видача дипломів та нагородження здобувачів освіти за особливі успіхи у навчанні”. Заступник директора з НР, Тетяна Герасимик-Чернова, ознайомила присутніх з списком ЗО, які мають високі досягнення у навчання та претендують на нагородження похвальними листами, грамотами. Повідомила про терміни та форми проведення Державних екзаменів.

З другого питання: “Вивчення та узагальнення досвіду роботи Кух С.М., майстра в/н”, виступила Надія Літвинчук, зав. методичним кабінетом.

З питання “Про стан викладання дисциплін…” виступили викладачі та голови ЦМК.

Про підготовку приймальної комісії до набору учнів та студентів у 2023р., повідомила Оксана Невірець, відповідальний секретар ПК.

Педагонічна рада визнала результати підвищення кваліфікацій викладачів, схвалила нове Положення про НМКД у ВСП “Любешівський ТФК ЛНТУ”.

Юрист коледжу – Юлія Довгополик, ознайомила присутніх з правилами дотримання академічної доброчесності та інформувала щодо запобігання та виявлення корупції під час екзаменаційних сесій та вступної кампанії.

Директор коледжу, Анатолій Хомич, вручив грамоти і подяки педагонічним працівникам, переможцям та учасникам обласних, всеукраїнських конкурсів, відзначив педагогів ЦМК механізаторського профілю, за активну участь у декаді, викладачів ЦМК фізичної культури, виховання та ЗУ – за перемогу у турнірі з тенісу.


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *