Home » Антикорупційний урок від Програми розвитку ООН в Україні «Як корупція погіршує твоє життя»

Контакти

Волинська область смт. Любешів, вул. Брестська, 7, 44200.
Електронна пошта:
ltklntu@ukr.net, ltkldtu@gmail.com.
Телефон/факс:
Директор - (03362)21680,
Навчальна частина - (03362)30079,
Бухгалтерія – (03362)30080, Гуртожиток – (03362)21685. Коледж на карті Google:

Антикорупційний урок від Програми розвитку ООН в Україні «Як корупція погіршує твоє життя»

Міжнародний день боротьби з корупцією відзначається щороку 9 грудня, починаючи з 2004 року.

Цього року Програма розвитку ООН в Україні у співпраці з громадською організацією EdEra та за сприяння Міністерства освіти і науки України створила концепцію і матеріали для мультимедійного інтерактивного антикорупційного уроку для учнів старших класів.

Під керівництвом Кравченко Т.Ф. класного керівника 26 групи ЛТК Луцького НТУ, учні даної групи взяли участь у проекті від EdCamp Ukraine та долучилися до проведення антикорупційного уроку від Програми розвитку ООН в Україні «Як корупція погіршує твоє життя».Учні дізналися що таке корупція, які її види і як вона заважає суспільствам і країнам розвиватися, про шкоду, яку несе корупція для кожного з нас. Через практичні вправи (кейси) з відео: «Куди ведуть дороги», «Корупційний ланцюг», а ще учні вчилися виявляти прояви корупції у повсякденному житті та давати їм належну особисту оцінку.

Нове суспільство України, нова країна – це в першу чергу країна без корупції, країна без брехні. Така країна без корупції потрібна всім нам, а тому й очищення від цієї проблеми справа кожного, та і всього народу.