Home » Uncategorized » Секція педагогічних працівників професій агропромислового комплексу та сільськогосподарського виробництва

Контакти

Волинська область смт. Любешів, вул. Брестська, 7, 44200.
Електронна пошта:
ltklntu@ukr.net, ltkldtu@gmail.com.
Телефон/факс:
Директор - (03362)21680,
Навчальна частина - (03362)30079,
Бухгалтерія – (03362)30080, Гуртожиток – (03362)21685. Коледж на карті Google:

Секція педагогічних працівників професій агропромислового комплексу та сільськогосподарського виробництва

Викладач коледжу – Іван Деміх, учасник обласної методичної секції педагогічних працівників професій агропромислового комплексу та сільськогосподарського виробництва.

Питання наочності навчання та розширення можливостей візуалізації навчального матеріалу розглядались 18 травня 2023 року на засіданні обласної методичної секції.

Методист НМЦ ПТО у Волинській області Вікторія Захаркевич акцентувала увагу учасників засідання на тому, як впливають типи сприйняття інформації здобувачами освіти на використання наочних методів навчання та їх ефективність.

Світлана Романюк, методист ПТУ №27 м. Берестечко, розповіла про навчально-матеріальну базу закладу та її вплив на вибір методів навчання. Якісні дидактичні матеріали та обладнані навчальні кабінети забезпечують вдале поєднання наочних і практичних методів зі словесними. Педагоги вищеназваного закладу Валентина Твердохліб, Наталія Нижник та Віталій Політило створюють інтерактивні плакати та презентації, виготовляють натуральні зразки, моделі та макети.

В’ячеслав Сидорук, викладач ПТУ №22 смт. Луків, продемонстрував наочні методи викладання (курс педагога «Віртуальний кабінет з предмета «Сільськогосподарські машини»), які застосовує у своїй практиці, в тому числі й під час дистанційного навчання.

Викладач предметів професійного циклу Торчинського професійного ліцею Олександр Струк ознайомив із методами та прийомами візуалізації даних, зауваживши, що пояснення необхідно поєднувати з демонстрацією наочності.

Завершилось засідання педагогічним практикумом із використання скрайбінгу як сучасної форми візуалізації навчального матеріалу.


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *